Цех кузовного ремонту ТОВ “МОТОРКАР ЧЕРКАСИ” оснащений якісним обладнанням, що дозволяє здійснювати ремонт будь-якої складності.

Всі співробітники кузовного сервісу проходять навчання та на постійній основі відвідують курси підвищення кваліфікації.
 

Чекаємо на Ваш дзвінок!
(098) 608 55 55

 

Наші послуги:

 

 

Рихтування кузовних деталей

Гладкі обтічні форми автомобіля притягують погляд і зачаровують. Вм'ятини, асиметрія кузова створюють негативне враження серед перехожих та автомобілістів. Небезпеку для кузова автомобіля представляють багато чинників: гілки дерев, град, падаючі пласти снігу, великі і дрібні ДТП і багато іншого. Повернути автомобілю колишню красу допомагає рихтування.

Заміна скла

Автомобільне скло забезпечує герметичну ізоляцію кабіни, захист від зовнішніх погодних умов, забезпечує доступ світла і вільний огляд, а також впливає на жорсткість кузова. Пошкодження автоскла погіршує огляд для водія, а також безпеку пересування транспортного засобу. Бажаєте замінити скло?

Складання калькуляцій на ремонт

Бажаєте дізнатися вартість ремонту?

Вимірювання геометрії кузова

Відновлення геометрії кузова є досить трудомістким і складним процесом. У сервісні центри приїжджають автомобілі, що вимагають виконання як гранично простих, так і дуже важких робіт. Для того, щоб якісно виконати поставлені завдання, незалежно від ступеня деформацій ми маємо не тільки кваліфікований персонал, а й належне обладнання.

Фарбування

Повне або часткове фарбування кузова автомобіля

alt

Полірування кузова автомобіля

Що дає полірування Агресивна дія зовнішнього середовища руйнує будь-яке творіння природи або рук людини, і автомобіль – не виняток. Сучасні засоби боротьби з корозією здатні лише трохи пригальмувати цей процес, але якщо застосовувати їх грамотно ─ на наш вік вистачить.

Ми виконуємо повний спектр послуг з кузовного ремонту