Кузовний ремонт

Сервісний центр ТОВ “МОТОРКАР ЧЕРКАСИ” здійснює роботи по кузовному ремонту будь-якої складності. Наша команда професіоналів завжди готова задіяти всі свої знання і вміння, щоб усунути проблеми з вашим автомобілем та запобігти їх виникненню.

«МОТОРКАР ЧЕРКАСИ»  - це сервісний центр кузовного ремонту повного циклу з власною історією та великим досвідом у сфері роботи та обслуговування автомобілів.

Наша команда професіоналів завжди готова задіяти всі свої знання і вміння, щоб допомогти вам усунути проблеми з вашим автомобілем та запобігти їх виникненню.

По при кузовний ремонт, ми також виконуємо супутні роботи, такі як: діагностика і ремонт ходової частини автомобіля. Усі роботи «МОТОРКАР ЧЕРКАСИ» здійснюються на сертифікованому обладнанні та виключно за використанням професійних інструментів.​

У нашій роботі ми керуємося принципом відкритості, тому оптимізуємо ваші витрати і ставимо чесні ціни на всі види послуг. Також, ми завжди прагнемо підвищувати якість нашого сервісу, тому обираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо тільки те, що дійсно необхідно саме вам.

Обираючи сервісний центр «МОТОРКАР ЧЕРКАСИ»  ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль в надійних руках.

Наші послуги:
Рихтування кузовних деталей
Гладкі обтічні форми автомобіля притягують погляд і зачаровують. Вм'ятини, асиметрія кузова створюють негативне враження серед перехожих та автомобілістів. Небезпеку для кузова автомобіля представляють багато чинників: гілки дерев, град, падаючі пласти снігу, великі і дрібні ДТП і багато іншого. Повернути автомобілю колишню красу допомагає рихтування.
Заміна скла
Автомобільне скло забезпечує герметичну ізоляцію кабіни, захист від зовнішніх погодних умов, забезпечує доступ світла і вільний огляд, а також впливає на жорсткість кузова. Пошкодження автоскла погіршує огляд для водія, а також безпеку пересування транспортного засобу. Бажаєте замінити скло?
Записатись онлайн Складання калькуляцій на ремонт
Бажаєте дізнатися вартість ремонту?
Вимірювання геометрії кузова
Відновлення геометрії кузова є досить трудомістким і складним процесом. У сервісні центри приїжджають автомобілі, що вимагають виконання як гранично простих, так і дуже важких робіт. Для того, щоб якісно виконати поставлені завдання, незалежно від ступеня деформацій ми маємо не тільки кваліфікований персонал, а й належне обладнання.
Фарбування
Повне або часткове фарбування кузова автомобіля
Полірування кузова автомобіля
Що дає полірування Агресивна дія зовнішнього середовища руйнує будь-яке творіння природи або рук людини, і автомобіль – не виняток. Сучасні засоби боротьби з корозією здатні лише трохи пригальмувати цей процес, але якщо застосовувати їх грамотно ─ на наш вік вистачить.
Фарбування: