Шинний готель

Послуга сезонного зберігання шин у спеціально обладнаному приміщенні з дотриманням всіх необхідних умов.

Наші послуги
Наші послуги

Не тільки зручно, але і практично, адже шинний готель - це:

  • Правильна підготовка шин до зберігання
  • Збереження з дотриманням необхідного температурного режиму та вологості
  • Зручність утримування та шиномонтажу в одному місці
  • Автоматичний запис на шиномонтаж в «гарячий сезон»
  • Гарантія збереження всіх експлуатаційних якостей шин

Термін зберігання та кінцева дата періоду зберігання визначаються відповідно до  потреб власника майна, але не можуть перевищувати дати початку наступного сезону зміни шин, та встановлюються: для літнього сезону зберігання – до 1 грудня, але не менше 150 днів; для зимового сезону зберігання – до 1 травня, але не менше 150 днів.

Шини, використання яких в наступному сезоні забороняється з міркувань безпеки, до зберігання не приймаються та повертаються власнику. Такими шинами також вважаються шини, протектор яких зношений до спеціальної «мітки зносу» на шині та/або менше ніж 1,6 мм.

За одиницю майна приймається комплект із 4х шин на дисках, або без них, перетягнутий пломбуючою проволокою, що закріплена на місці зв’язування номерною пломбою. Номери пломб мають бути унікальними та не повторюватись за весь період надання послуг на підприємстві. Підприємство несе повну матеріальну відповідальність саме за те майно, котре отримало від клієнта, враховуючи зміни природних властивостей майна.

Приміщення для зберігання Майна повинне бути таким, що перешкоджає впливу прямих сонячних променів на шини. Більшість часу зберігання штучне світло повинне бути вимкненим. Температурний режим від + 10 до + 25 С0 Вологість 40 – 60%.

Шини з диском - колеса в зібраному вигляді, необхідно зберігати або в підвішеному стані, або в горизонтальній стопці, максимум по 4 колеса. Шини без диска необхідно зберігати вертикально, на стелажах.